Інвестиції, як спосіб примноження капіталу

9053Для багатьох успішних підприємців інвестиції в Київ стали ідеальним способом збереження та примноження капіталу в умовах нестабільної економіки та коливань фінансового ринку. За даними проведених досліджень, саме на Київ припадає питома частка прямих іноземних інвестицій – 51,6%. Таке беззаперечне лідерство столиці поруч з іншими містами України пояснюється, в першу чергу, високою концентрацією фінансових та бізнес-структур. Будучи центром ділової активності, Київ притягує до себе як молодих, так і досвідчених підприємців, виступаючи ідеальною платформою для реалізації далекоглядних перспективних проектів та сміливих старт-апів.

Якщо сфера бізнесу є традиційно привабливою для вітчизняних та іноземних інвесторів, то інвестиційні проекти в соціальній галузі все ще залишаються новинкою для підприємців. Натомість, чимало цікавих та амбітних проектів знайшли своє втілення в життя протягом останніх років. Закинуті та недоглянуті земельні ділянки стають основою для бізнес-центрів, старі аварійні будівлі уступають місце новим житловим комплексам, школам, лікарням, дитсадкам. Надзвичайно перспективною та фінансово привабливою є сфера енергоефективних технологій. Нині місто-мільйонник як ніколи раніше потребує впровадження високопродуктивних енергетичних інновацій в галузі тепло- та електропостачання, оновлення діючих систем, застосування технологій, які сприятимуть заощадженню енергоносіїв та захисту довкілля.

Ознайомитися з найбільш перспективними інвестиційними проектами можна на урядовому сайті investinkyiv.gov.ua. Кожен проект супроводжується детальним описом, переліком технічних параметрів та фінансово-економічних показників. Таким чином, майбутні інвестори можуть сповна оцінити привабливість запропонованих об’єктів та долучитися до розбудови та оновлення обличчя столиці.

Написать комментарий

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×